Kasy fiskalne

Drukarki fiskalne

Kasy fiskalne|stacjonarne
Kasy fiskalne|przenośne
Kasy fiskalne|inne

INNOVA PRESTO EJ
Producent: INNOVA
Cena netto: 1290 zł
Cena brutto: 1586 zł
Zastosowanie: biuro |  sklep |  gastronomia |  Dla Lekarzy  

Kasa Fiskalna INNOVA PRESTO EJ to najnowszy produkt firmy Innova, charakteryzuje się zwartą budową, łatwym dostępem do papieru - mechanizm wrzutowy, małymi gabarytami i z powodzeniem może służyć jako kasa obwoźna lub tam gdzie jest mało miejsca na ladzie czy biurku. Kasa ma wbudowany duży jasny wyświetlacz przez co jest łatwiejsza w obsłudze dla operatora, jak również dla klienta, który bez problemu odczytu wartości do zapłaty czy reszty do wydania.Kasa przeznaczona jest do punktów handlowych, usługowych i gastronomicznych. Niepowtarzalnymi zaletami urządzenia są duże i czytelne wyświetlacze (klienta i operatora) wytrzymały mechanizm drukujący z wrzutowym załadunkiem papieru oraz szczelna klawiatura zabezpieczona przed zalaniem.

Charakterystyczną cechą nowej kasy jest nowoczesna technologia i estetyka wykonania, spójna z całą ofertą produktową INNOVA, oraz ergonomia użytkowania sprawdzona przez naszych klientów.

Kasa wspólpracuje z urządzeniami wspierającymi sprzedaż na stanowisku : waga, skaner, wszystkie rodzaje szuflad (6V, 12V, 24V), komputer (RS232, USB). Na uwagę zasługuje również możliwość podłączenia klawiatury programowalnej PS-2 dowolnych rozmiarów, która służy jako dodatkowy panel do sprzedaży (np. możliwość zaprogramowania dowolnej ilości klawiszy szybkich - towarów i raportów)

Małe gabaryty urządzenia wraz z wydajnym akumulatorem czyni kasę INNOVA PRESTO EJ również doskonałym narzędziem do sprzedaży mobilnej - dodatkowe atrybuty : kabel zasilający z zapalniczki samochodowej, pokrowiec na ramię.

Serwis komputerów PC,...
Cena netto: 70 zł
Cena brutto: 85.4 zł
UPS APC - wymiana akumulatorów,...
Cena netto: 90 zł
Cena brutto: 109 zł
gadu gg
2563272
4681089
projekt i realizacja © 2010 Grupa Leonardo