Kasy fiskalne

Drukarki fiskalne

Kasy fiskalne|inne

DATECS MP55
Producent: DATECS
Cena netto: 1090 zł
Cena brutto: 1329.8 zł
Zastosowanie: sklep |  gastronomia  

Kasa posiada możliwość pracy on-line (jako drukarka fiskalna) z programem WF-MAG (prestiż, biznes) dla Windows (należy zakupić odpowiednią przejściówkę) lub bezpośrednio z programem "Small Business". Kasa przeznaczona jest do małych i średnich placówek handlowych i usługowych. Dzięki małym wymiarom i ergonomicznej obudowie doskonale sprawdza się w placówkach o ograniczonej przestrzeni do obsługi klienta.

Wybierając wielkość bazy towarowej (2000, 7000 lub 12500 PLU) łatwo można ją dostosować do specyficznych potrzeb klienta.

Czytelny alfanumeryczny wyświetlacz dla operatora czyni pracę na tej kasie łatwiejszą i pewniejszą a obrotowy numeryczny wyświetlacz pozwala na stosowanie kasy również w niewielkich pomieszczeniach. Dzięki alfanumerycznemu wyświetlaczowi istnieje możliwość przeglądania bazy towarowej (PLU). W kasie zainstalowano szybki mechanizm drukujący renomowanej firmy CITIZEN. Zastosowany papier o szerokości 28 mm znacząco obniża koszty eksploatacyjne urządzenia. Znakomite parametry i możliwość wszechstronnej współpracy ze wszystkimi niezbędnymi w sklepie urządzeniami pozwalają stosować tą kasę w każdej placówce handlowej lub usługowej. Pomimo niewielkich wymiarów kasa umożliwia budowę bardzo tanich systemów kasowo-komputerowych pracujących w trybie OFFline (dane o sprzedaży czytane na koniec dnia) lub ONline (dane wysyłane do komputera na bieżąco). Kasę można programować w trybie rejestracji (zmieniać ceny lub dodawać nowe pozycje do listy towarowej). Kasa występuje również w tańszej wersji z numerycznymi wyświetlaczami dla operatora i dla klienta oznaczonej symbolem MP55N.

ELASTYCZNOŚĆ

Wybierając wielkość bazy towarowej:

* 2000 PLU
* 7000 PLU
* 12500 PLU

łatwo można dostosować kasy DATECS do specyficznych potrzeb klienta.

KLAWIATURA

Kasa wyposażona jest w niezwykle funkcjonalną i trwałą klawiaturę . Dzięki swojej prostocie jej obsługa szybko staje się intuicyjna nawet dla początkującego kasjera. Dzięki temu nawet długa praca przy kasie jest przyjemna. Dodatkowa (opcjonalna) nakładka chroni klawiaturę przed zalaniem i zabrudzeniami. Pomaga w utrzymaniu urządzenia w czystości.

WYŚWIETLACZE

Kasa MP55 wyposażona jest w następujące wyświetlacze:

* Dla klienta - numeryczny LCD (1x10 znaków)

Wyświetlacz można obrócić w każdą stronę dzięki czemu kasę można stosować nawet w bardzo małych pomieszczeniach.

* Dla kasjera - alfanumeryczny LCD (2x16 znaków) Podświetlany

MECHANIZM DRUKUJĄCY

Kasa wyposażona jest w niezawodny, trwały, szybki i cichy mechanizm termiczny renomowanej marki CITIZEN.

Zastosowany papier o szerokości 28 mm znacząco obniża koszty eksploatacji. Sposób druku paragonu ogranicza jego długość do minimum.

Kasa MP55 może przyjmować zapłatę w EURO lub innej dowolnej walucie.

MOŻLIWOŚCI ROZBUDOWY – SAM ZBUDUJ TANI SYSTEM KASOWO-KOMPUTEROWY

Kasa może współpracować z:

* czytnikiem kodów kreskowych (polecamy czytniki marki ZEBEX),
*
szufladami (polecamy rodzinę szuflad DATECS),
* wagami elektronicznymi,
* klawiaturą bezpośrednich PLU (DATECS model KC420).

Wszystkie te opcje doskonale poszerzają możliwości obsługi klienta.

Kasa może współpracować z komputerem. Wymiana danych, w zależności od potrzeb każdego klienta może następować na koniec każdego dnia lub na bieżąco bez przerywania pracy kasjera. Wystawianie faktur nie będzie wtedy wymagało przepisywania danych z paragonu.

Każdemu proponujemy stworzenie prostego i TANIEGO SYSTEMU kasowo- komputerowego. Można go zbudować samemu bez konieczności angażowania „fachowców”.

Niezależnie od ilości kas łączy się je tanim 4-żyłowych kablem telefonicznym z telefonicznymi złączami i rozgałęziaczami. Długość kabla łączącego kasy i komputer może wynieść nawet 500 metrów – po zastosowaniu interfejsu KC1001 - galwaniczna separacja kas i komputera umożliwia zasilanie urządzeń połączonych w sieć z dowolnych źródeł prądu, bez obawy o ich uszkodzenie przy przepięciach.

DODATKOWE ATUTY I CECHYMP55 [Alfanumeryczny wyświetlacz operatora]

Baza towarowa


Cena Netto


Cena Brutto

2000 PLU


1099,00


1340,78

7000 PLU


1190,00


1451,80

12500 PLU


1249,00


1523,78

Producent:
Cena netto:
Cena brutto:
Producent:
Cena netto:
Cena brutto:
Producent:
Cena netto:
Cena brutto:


kasa fiskalna NOVITUS NANO E
Cena netto: 1290 zł 
Cena brutto: 1586  
  brutto: 1499
UPS APC - wymiana akumulatorów,...
Cena netto: 90 zł
Cena brutto: 109 zł
gadu gg
2563272
4681089
projekt i realizacja © 2010 Grupa Leonardo